Ładowanie Wydarzenia

European Business and Investment Summit 2018

9 maja 2018

Mamy zaszcyt poinformować, że Polsko-Izraelska Izba Gospodarcza została Partnerem piątej edycji konferencji „European Business and Investment Summit”, która odbędzie się w dniach 28-29 maja 2018 w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie.

Konferencja European Business and Investment Summit 2018 jest ukierunkowana na miedzynarodowych inwestorów szukających możliwości nawiązania bądź rozszerzenia swojej działalności biznesowej w UE, a także organizacje promujące rozwój ekonomiczny w Europie oraz agencje zajmujące się inwestycjami na terenie Europy.

Obecność na Konferencji jest doskonałą okazją, aby poznać najnowsze strategie rozwoju i trendy, uzyskać informacje na temat projektów oraz inwestycji od inwestorów, biznesmenów i polityków. Dzięki funkcjonalnemu połączeniu z Internetem uczestnik ma możliwość nawiązania kontaktu z delegatami, kluczowymi udziałowcami, liderami w dziedzinie przemysłu i inwestycji z całego świata. Wzięcie udziału w wydarzeniu pozwala również wypromować swój biznes oraz projekty na odbiorców z funduszy prywatnych, o różnych narodowościach, inwestorów, biznesmenów, konsultantów i finansistów.

Więcej informacji o konferencji i uczestnictwie mogą Państwo znaleźć na stronie organizatora wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegóły

Data:
9 maja 2018
Wydarzenie Category: