Ładowanie Wydarzenia

FinTech & InsurTech Digital Congress

10 maja 2018-11 maja 2018

Polsko-Izraelska Izba Gospodarcza objęła Honorowym Patronatem wydarzenie FinTech Digital Congress & InsurTech Digital Congress, które odbędzie się w dniach 10-11 maja 2018 r. w Hotelu Westin w Warszawie.

Krajowe sektory FinTech oraz InsurTech dynamicznie się rozwijają. Polskie firmy stają się atrakcyjnymi partnerami biznesowymi na arenie międzynarodowej. Jakie są aktualne trendy światowego rynku? 10 i 11 majapodczas wiosennej edycji FinTech & InsurTech Digital Congress światowi eksperci będą rozmawiać na temat przyszłości sektora finansów i ubezpieczeń.

10 i 11 maja 2018 w The Westin Warsaw Hotel odbędzie się IV edycja elitarnego forum wiedzy FinTech & InsurTech Digital Congress. Wydarzenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na merytoryczną wiedzę z zakresu nowych technologii oraz finansów. “Uważam, że tego typu wydarzenia jak FinTech & InsurTech Digital Congress są bardzo wartościowe. Tu można w szybki i efektywny sposób zapoznać się z najnowszymi trendami i ich wpływem na klientów i biznesy. Ilość i tempo powstawania nowych rozwiązań, często wzajemnie powiązanych, otwiera olbrzymie szanse, ale może być także przytłaczająca. Taka konferencja, skupiona na aspektach praktycznych,  daje szanse na głębsze poznanie tych trendów, wymianę doświadczeń, poznanie innych osób, które być może w tej samej technologii eksperymentują i nawiązywanie wzajemnie synergii biznesowych, które pomagają z tych technologii skorzystać najbardziej efektywnie.”“- mówi Dorota Zimnoch, Międzynarodowy Ekspert branży FinTech oraz InsurTech.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: FinTech

Szczegóły

Start:
10 maja 2018
Koniec:
11 maja 2018
Wydarzenie Category: