Ładowanie Wydarzenia

Poland’s Best Sellers 2016

23 listopada 2016@08:00-17:00

Święto polskiego biznesu w Tel-Awiwie

Kosmetyki, produkty spożywcze, meble – polskie wyroby z tych branż mają już wyrobioną markę na całym świecie. Teraz czas, aby zaistniały na rynku izraelskim.

Wspólnie z Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Awiwie, Polsko-Izraelska Izba Gospodarcza zorganizowała, 23 listopada 2016 roku, w Izraelu, konferencję pod nazwą „Poland’s Best Sellers”. Głównym celem wydarzenia, były spotkania B2B polskich przedsiębiorców, zainteresowanych izraelskim rynkiem, z ich potencjalnymi partnerami z Izraela. Spotkania biznesowe dla polskich firm, były organizowane przez nas przy ścisłej współpracy z Federacją Izraelskich Izb Gospodarczych. Priorytetem było dopasowanie firm pod względem biznesowym.

W konferencji uczestniczyło 120  izraelskich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Polską. Każda z polskich firm odbyła kilka spotkań w ciągu jednego dnia.

Izraelscy konsumenci już wiedzą, że polskie produkty kosmetyczne, spożywcze oraz meblarskie – są znakomitej jakości i ich poszukują – stąd tak duże zainteresowanie spotkaniami B2B izraelskich dystrybutorów z polskimi producentami. Natomiast, dla polskich firm, rynek izraelski stwarza wiele możliwości biznesowych oraz jest oknem na handel z Azją.

To jest czas na rozwój współpracy pomiędzy Polską a Izraelem – podkreślali wszyscy uczestnicy spotkania.

Zjawisko ogromnego potencjału w relacjach gospodarczych pomiędzy Polską a Izraelem, podkreśla fakt, że jest to pierwsza konferencja, w której uczestniczył zarówno Ambasador Polski w Izraelu, pan Jacek Chodorowicz, jak również Ambasador Izraela w Polsce, pani Anna Azari.

Specjalnym gościem konferencji był Wiceminister Rozwoju Gospodarczego, pani Jadwiga Emilewicz. Prezentacja Ministerstwa Rozwoju, dotycząca polskiego zaplecza badawczo-rozwojowego pozytywnie zaskoczyła izraelską publiczność, mimo że – jak przyznała Pani Minister – miała dużą konkurencję, w postaci widoku na Morze Śródziemne i surferów, wyłaniających się zza okna sali konferencyjnej w hotelu Herods. Ale to jest właśnie Izrael – biznes w śródziemnomorskiej atmosferze.

Dlatego więc nie spróbować robić tam interesów?

Trzymamy kciuki za polskie firmy w Izraelu i zapraszamy do współpracy.

Szczegóły

Data:
23 listopada 2016
Czas:
08:00-17:00
Wydarzenie Category: