Ładowanie Wydarzenia

Seminarium: Ekspansja na rynek izraelski w praktyce 2018

10 maja 2018@08:00-17:00

Ekspansja na rynek izraelski w praktyce.

Seminarium kierowane do polskich producentów art. spożywczych i kosmetyków.

Data: 10.05.2018

Miejsce: Centrum Informacji PAIH, ul. Bagatela 12, Warszawa.

 

Szanowni Państwo,

 

Polsko Izraelską Izba Gospodarcza wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH) Fundacją Jewrnalism, planują 10 maja 2018 roku zorganizować seminarium dla przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej i kosmetycznej, chcących eksportować na rynek izraelski.

Seminarium kierowane jest do polskich przedsiębiorców zainteresowanych wejściem na rynek izraelski oraz otrzymaniem informacji na temat procedur uzyskania m.in cerytfikatów koszerności oraz certyfikatów dla kosmetyków. Część teoretyczna będzie uzupełniona praktycznymi przykładami typu case study oraz możliwością indywidualnych rozmów z przedstawicielami instytucji oferujących narzędzia wspierające eksport na zagraniczne rynki.

Seminarium zostanie otwarte przez Jadwigę Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii oraz Tomasza Pisulę, Prezesa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zajmuje się m.in. promocją eksportu polskich przedsiębiorców oraz wspieranie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych. W tym celu powstała sieć Zagranicznych Biur Handlowych (ZBH), m.in. w Tel Awiwie, dzięki wsparciu kompleksową ofertą grupy PFR, umożliwiają przedsiębiorcom dotarcie na rynki, które charakteryzuje największy potencjał pod kątem możliwości eksportowych oraz inwestycyjnych dla danej grupy produktów oraz przyciągają inwestycje do Polski.

Polsko-Izraelska Izba Gospodarcza (PICC) została utworzona w związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem relacji biznesowych pomiędzy Polską a Izraelem. Izbę tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku polskim, jak i izraelskim. Celem Izby jest pomoc przedsiębiorstwom w tworzeniu nowych możliwości biznesowych, jak również w rozwoju ich działalności.

Fundacja Jewrnalism w ramach projektu Kosher Poland ma być punktem kontaktowym dla polskich producentów chcących otrzymać certyfikat koszerności dla swoich produktów. Fundacja wspiera relacje polsko izraelskie od 2011 roku, natomiast Kosher Poland jest nowym projektem, który powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku.

 

Szczegółowa agenda będzie wkrótce dostępna na stronie organizatorów.

Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

 

Prosimy o dokonanie rejestracji do 25 kwietnia:

https://www.paih.gov.pl/seminarium_Izrael

 

Kontakt:

Zofia Nojszewska, Kierownik ZBH w Tel Awiwie

Mail: zofia.nojszewska@paih.gov.pl Tel: +48 733 379 187

Oliwia Zych, Polsko – Izraelska Izba Gospodarcza,

Mail: oliwia.zych@polishisraeli.org Tel: +48 511 436 758

 

Organizatorzy:

PAIH: https://www.paih.gov.pl/pl

Polsko Izraelska Izba Gospodarcza: http://polishisraeli.org/pl/o-picc

Fundacja linki do stron: http://www.jewrnalismfoundation.org

Projekt Kosher Poland: https://www.kosherpoland.com

Szczegóły

Data:
10 maja 2018
Czas:
08:00-17:00
Wydarzenie Category: