Ładowanie Wydarzenia

The Marker Magazine 2018

2 listopada 2018@08:00-17:00

Współpraca PICC z wiodącym magazynem biznesowym w Izraelu

W związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę oraz dynamicznym rozwojem relacji gospodarczych między Izraelem a Polską, mamy przyjemność zaproponować Państwu możliwość promocji swojej firmy lub regionu w wiodącym czasopiśmie biznesowo-ekonomicznym w Izraelu.

Magazyn The Marker wydawany jest raz w miesiącu jako specjalny dodatek do biznesowej części izraelskiego dziennika „Haaretz”. Listopadowe wydanie będzie w pełni poświęconą polsko-izraelskim relacjom biznesowym. Magazyn skupiać się będzie na promocji polskich marek hebrajskim czytelnikom w Izraelu. Jest to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich firm oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Będzie to już trzecia edycja magazynu poświęconego promocji Polski. Pierwsze dwie edycje odniosły ogromny sukces. Warto podkreślić, że magazyn używany jest przez cały rok jako materiał promocyjny. Ma on długotrwały efekt, ponieważ jego egzemplarze wystawiane są i towarzyszą wszystkim wydarzeniom związanym z promocją Polski w Izraelu.

Poniżej znajdują się przykłady poprzednich publikacji magazynu The Marker poświęconych Polsce:

Wszystkim Członkom Polsko-Izraelskiej Izby Gospodarczej oferujemy 10% zniżki na publikację artykułu lub reklamy w magazynie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani promocją swojej firmy lub regionu w The Marker Magazine, prosimy o kontakt:

Oliwia Zych
The Head of the Office
tel. +48 511 436 758
tel. (+48-22) 830 61 01
oliwia.zych@polishisraeli.org

Szczegóły

Data:
2 listopada 2018
Czas:
08:00-17:00